• Bildiri Son Gönderim

  Bildiri Son Gönderim Tarihi 
  19 Eylül 2014'e uzatılmıştır!

 • Yoğun talep sebebiyle erken kayıt konaklama başvuru tarihleri uzatılmıştır!

  Erken kayıt ve konaklama için
  son tarih: 6 Ağustos 2014 Çarşamba

 • Önemle Duyurulur!

  Kongre asistan destekleri detayları için lütfen tıklayınız.

 • Bildiri Özetleri Sonuçları Hakkında

  Bildiri özetleri sonuçları 27.10.2014 itibari ile açıklanmaya başlanacaktır.

Sayın Meslektaşlarımız,

Sizleri Patoloji Dernekleri Federasyonu ve Anadolu Patoloji Derneği işbirliği ile 19-23 Kasım 2014 tarihleri arasında K.T.Ü Prof. Dr. Osman Turan Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan 24. Ulusal Patoloji Kongresi’ne davet etmekten onur duymaktayız. 
Federasyonumuz ve derneklerimiz her geçen yıl daha başarılı kongreler gerçekleştirerek, bir sonraki kongrelerin daha verimli olması için yoğun çaba harcamaktadır. Şüphesiz ki kongrenin başarısı siz değerli meslektaşlarımızın katılımları ile gerçekleşecektir. 

Kongre bilimsel programı, kongre düzenleme kurulu ve çalışma grupları ile birlikte oluşturulacaktır. Bilimsel programda; kurs, panel, konferans, olgu sunumları ve interaktif slayt seminerleri yer alacak, alanında başarılı konuk konuşmacılar da bilgi ve deneyimlerini sizlerle paylaşacaklardır. 

Ekonomik şartlar göz önünde bulundurularak kayıt ve konaklama ücretlerinin sizlerin katılımlarını kolaylaştırmak ve teşvik etmek amacı ile minimum seviyede tutulmaya gayret edilmiştir.

Trabzon’un tarihi ve doğal güzellikler eşliğinde, ülkemizin en eski dördüncü ve cumhuriyetimizin ikinci üniversitesi olan Karadeniz Teknik Üniversitesi’nde bilimsel ve sosyal yönü ile doyurucu bir kongrede sizlerle buluşmayı diliyoruz. 

Saygılarımızla,
 

Prof. Dr. Kutsal YÖRÜKOĞLU
Patoloji Dernekleri Federasyonu Başkanı  
 
Prof. Dr. Yavuz ÖZORAN
24. Ulusal Patoloji Kongresi Başkanı
Anadolu Patoloji Derneği Başkanı